Reference

2018

Osnovna šola Škofljica

Osnovna šola Kanal (2 izvedbi)

Vrtec Kanal

Osnovna šola Solkan (2 izvedbi)

Vrtec Čepovan

2017

Zasebni zavod Petrov vrtec

Osnovna šola dr. Mihajla Rostoharja Krško

Mladinski tabor PGD Materija

Vrtci Brezovica, enota Vnanje Gorice

Vrtec Branik

2016

Vrtec Marezige

Vrtec pri OŠ Renče, enota Renče

Vrtec pri OŠ Renče, enota Bukovica

Vrtec Zelena jama, enota Zmajček

Vrtec Ciciban, enota Mehurčki

Kulturni dom Nova Gorica, za OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica

Vrtec pri OŠ Solkan, enota Trnovo

Vrtec pri OŠ Solkan, enota Grgar

Vrtec pri OŠ Solkan, enota Solkan

Osnovna šola Deskle (2 izvedbi)

Vrtec Šentvid, enota Mišmaš

Vrtec Ledina

Vrtec Most na Soči

Kranjski vrtci, enota Kekec

Vrtci Brezovica, enota Podpeč

Vrtec pri OŠ Adama Bohoriča Brestanica

Vrtec pri POŠ Šentjošt

Vrtec pri OŠ Polhov Gradec

2015

najin videoposnetek Ljudska glasbila sveta objavljen v i-učbeniku za glasbo v gimnazijskem programu

Vrtec Pedenjped Ljubljana, enota Zalog (2 izvedbi)

Vrtec Pedenjped Ljubljana, enota Zadvor (2 izvedbi)

Vrtec Pedenjped Ljubljana, enota Kašelj

Vrtec Pedenjped Ljubljana, enota Vevče

Vrtec Pedenjped Ljubljana, enota Lipoglav

Vrtec Pedenjped Ljubljana, enota Janče

Vrtec Pedenjped Ljubljana, enota Fužine

Osnovna šola Antona Tomaža Linharta Radovljica Podružnica Mošnje

Osnovna šola Antona Tomaža Linharta Radovljica Podružnica Ljubno

Narodni dom Maribor

Vrtec Šentjur, enota Pešnica (2 izvedbi)

Vrtec Šentjur, enota Dramlje (2 izvedbi)

Vrtec Šentjur, enota Šentjur (3 izvedbe)

Vrtec Šentjur, enota Blagovna

Vrtec Šentjur, enota Hruševec (4 izvedbe)

Vrtec Idrija, enota Godovič

Vrtec Idrija, enota Ćrni vrh

Vrtec pri OŠ Matije Valjavca Preddvor, program financirala Zveza ustvarjalnih društev Kranj

Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor Podružnica Jezersko, program financirala Zveza ustvarjalnih društev Kranj

Vrtec Idrija, enota Spodnja Idrija (2 izvedbi)

Vrtec Idrija, enota Prelovčeva

Vrtec Idrija, enota Arkova

Hiša otrok Frančiška Sedeja – montessori vrtec Nova Gorica

Osnovna šola Leskovec pri Krškem

2014

Vrtci Brezovica, enota Brezovica

Osnovna šola narodnega heroja Rajka Hrastnik (2 izvedbi)

Osnovna šola Josipa Vandota Kranjska Gora (2 izvedbi)

Vrtec Gorje

Gimnazija Poljane (3 izvedbe)

Valvasorjeva knjižnica Krško, Poletni večeri v parku

Knjižnica Dravograd (2 izvedbi)

Osnovna šola Polzela (2 izvedbi)

Vrtec Medvode (9 izvedb)

Vrtec Šentvid

2013

Osnovna šola Antona Martina Slomška Vrhnika

Osnovna šola Šempas (2 izvedbi)

Vrtec Kostanjevica na Krasu

Osnovna šola Miren Podružnica Kostanjevica na Krasu

Vrtec Bilje

Osnovna šola Miren Podružnica Bilje

Vrtec Opatje selo

Osnovna šola Deskle in Vrtec Deskle

Vrtec Miren

Osnovna šola Miren

Vrtec Pikapolonica Bistrica ob Sotli

Vrtec Pivka (3 izvedbe)

Vrtec Trzin, enota Žabica

Vrtec Trzin, enota Palčica

Slovenski planinski muzej

Turistično društvo Dobeno

oddaja na Tur TV

Cerkljanski mladinski alternativni klub (C.M.A.K) – tabor Karajžewc

Ekonomska šola Ljubljana

Vrtec Trbovlje (9 izvedb)

Osnovna šola Škofja Loka – Mesto (2 izvedbi)

Center za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje Kamnik

Vrtec Sežana, enota Materija

2012

Osnovna šola Šmarje pri Jelšah Podružnica Zibika, program financirala krajevna skupnost Zibika

Šolski center Slovenj Gradec, Srednja šola Muta

Občina Renče – Vogrsko (2 izvedbi)

Osnovna šola Gorišnica

Knjižnica Kranjska Gora

Kulturno društvo Dobrepolje

Center za kulturo, šport in prireditve Izola

gosta v nočnem programu – Radio Slovenija, studio Nova Gorica

Osnovna šola Stražišče Kranj Podružnica Žabnica, program financirala krajevna skupnost Žabnica

Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica

Dom kulture Dolsko, Graščinski paviljoni

RTV SLO – Nedeljska reportaža – Življenje z glasbo za glasbo

Mladinski hotel Pliskovica

Zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Šempeter-Vrtojba

Etno galerija Desetnica

Kulturno društvo Vse – ENO

Alternativa – Zdravje, center masaž in alternativnih zdravilskih tehnik

Osnovna šola Trebnje

Osnovna šola Louisa Adamiča Grosuplje Podružnica Šmarje – Sap

Osnovna šola Franja Malgaja Šentjur Podružnica Blagovna

2011

Vrtec Rožle Naklo

Vrtec Semedela (2 izvedbi)

Osnovna šola Šentjernej

Osnovna šola Ivana Kavčiča, program financirala Občina Zagorje ob Savi

Osnovna šola Ivana Skvarče, program financirala Občina Zagorje ob Savi

Osnovna šola Toneta Okrogarja, program financirala Občina Zagorje ob Savi

Knjižnica Logatec

Dom kulture Dolsko, Graščinski paviljoni

Krajevna skupnost Duplica

Knjižnica Toneta Seliškarja Trbovlje (2 izvedbi)

Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik

Osnovna šola Toneta Čufarja Jesenice

Osnovna šola Dekani

Krajevna skupnost Žusterna

Vrtec RINGARAJA pri OŠ Artiče

Mestna knjižnica Izola

Vrtec Rogaška Slatina, enota Potoček

Osnovna šola Trbovlje

Knjižnica Kranjska Gora

2010

Osnovna šola Prestranek, program financirala Občina Postojna

Osnovna šola dr. Ivana Prijatelja Sodražica

ZRC SAZU, program financirala Občina Postojna

Osnovna šola Antona Globočnika Postojna, program financirala Občina Postojna

Osnovna šola Miroslava Vilharja Postojna, program financirala Občina Postojna

Knjižnica Sežana

Knjižnica Komen

Osnovna šola dr. Bogomirja Magajne Divača (2 izvedbi), program financirala Občina Divača

Osnovna šola dr. Bogomirja Magajne Divača Podružnica Senožeče, program financirala Občina DIvača

Literarno društvo Ilirska Bistrica

Osnovna šola Dobravlje Podružnica Črniče in Podružnica Vrtovin

Festival akustične glasbe Žalec

Grad Štanjel, program financiral Fotoklub Žarek Sežana

Glasbeni večeri Tabor, Tabor pri Dornberku

Hotel Utrip, Prvine

Osnovna šola Vinica

Osnovna šola Simona Jenka Kranj

Osnovna šola Simona Jenka Kranj Podružnica Center

Osnovna šola Toneta Čufarja Jesenice

RTV SLO, prispevek za oddajo Dobro jutro

Osnovna šola Frankolovo

Središče Rotunda, Fotoklub Žarek Sežana

Osnovna šola Ivana Groharja Škofja Loka Podružnica Bukovica

Osnovna šola Litija (2 izvedbi)

Osnovna šola Bistrica pri Tržiču

Osnovna šola Horjul

Kulturni dom Hrpelje – Kozina, program financirala Knjižnica Sežana

Osnovna šola Prežihovega Voranca Jesenice

Osnovna šola Šmarje pri Kopru

Knjižnica DIvača

Osnovna šola Stopiče

2009

Literarno društvo Ilirska Bistrica

Galerija Frnaža

Osnovna šola Dobrovo

Osnovna šola Frana Erjavca Nova Gorica

Osnovna šola Ivana Roba Šempeter pri Gorici in Podružnica Vogrsko

Osnovna šola Ivana Roba Šempeter pri Gorici Podružnica Vrtojba

Kulturni dom Sežana, program financiral Fotoklub Žarek Sežana

Osnovna šola Dušana Muniha Most na Soči

Gimnazija Kranj (2 izvedbi)

Osnovna šola Lucija (2 izvedbi)

RTV SLO, gostovanje v oddaji Dobro jutro

Osnovna šola Toneta Čufarja Jesenice

Ustvarjalno središče Abram

Osnovna šola Dobrovo

Osnovna šola Ivana Roba Šempeter pri Gorici

Osnovna šola Miren

Osnovna šola Dornberk

Osnovna šola Branik

Tehniški šolski center Nova Gorica, Gimnazija in zdravstvena šola

Tehniški šolski center Nova Gorica, Strojna, prometna in lesarska šola

Osnovna šola Frana Erjavca Nova Gorica

Osnovna šola Jelšane

2008

Osnovna šola Prežihovega Voranca Jesenice

Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje

Osnovna šola Rodica Domžale

 

Z glasbo sva obogatila tudi številne privatne zabave, piknike, poroke in razstave.

Najina programa, Ljudska glasbila sveta in Glasbeno potovanje po svetu, sta že več let uvrščena v ponudbo programov Glasbene mladine Slovenije.